Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Translate page into English  Seite übersetzen in Deutsch  Перевести страницу на русский  Traduire la page en français  Traducir la página en espańol
Menu strony
Strona główna
O mnie
Dokumenty
Pomoc
Banerki
Galeria zdjęć
Szukaj na stronie
Kontakt


Statystyki
Wizyt na stronie
529 065
Dziś:17
Wczoraj:22
W tym tygodniu:567
W tym miesiącu:2184
W tym roku:10628
Strone przegląda:
2 gości
0 użytkowników
Wszystkich użytkowników: 348
Najnowszy użytkownik: kolorder
Moja historia
Nazywam się Izabela Jasińska. Urodziłam się 27. kwietnia 1986 roku. Mieszkam w Bytomiu.
Na mukowiscydozę choruje od urodzenia. Troje mojego rodzeństwa zmarło, ale tylko jedno zostało zdiagnozowane na mukowiscydozę oprócz mnie, niestety za późno.

Do 18-stego roku życia (2004r.) nie odczuwałam skutków tej choroby. Niestety nic nie trwa wiecznie. W 2007 roku miałam operacje jelit. Po operacji mój stan zdrowia radykalnie się pogorszył. Zaczęłam tracić na wadze… i od tego zaczęły się coraz częstsze pobyty w Rabce. Aby organizm miał siłę walczyć z infekcjami, za poradą doktora Andrzeja Pogorzelskiego zdecydowałam się na założenie gastrostomii (jest to dożywianie dojelitowe).

Moje pobyty w Rabce od 2008 roku są częstsze i dłuższe, a od stycznia 2009 roku korzystam cały czas z tlenu. Pogarszający się stan zdrowia spowodował, że dr Pogorzelski zlecił badania w kierunku przeszczepu płuc.
We wrześniu 2010 roku odbyła się moja pierwsza kwalifikacja do przeszczepu, gdzie orzeczono, że mój stan zdrowia jeszcze nie spełnia wymogów, które pozwalały by zakwalifikować mnie do przeszczepu.

W dniu 14.czerwca 2011r. odbyły sie rekwalifikacje w Rabce, na których orzeczono zakwalifikowanie mnie do przeszczepu płuc, który ma sie odbyć w Zabrzu. Od tego momentu zmieniło się wszystko. Każdy dzień to czekanie...
Jednak zanim nastąpi oczekiwanie na telefon muszę mieć zrobiony komplet dokładnych badań. Wyniki tych badań dadzą mi przepustkę, aby znaleźć się na liście oczekujących na przeszczep płuc.

Teraz, więc zaczynam walczyć o życie i mam nadzieję, że ta walka nie pójdzie na marne, że zdążę… Zaświeciło dla mnie światło, które daje mi wiarę i jeszcze większą wolę walki o własne życie.

Mam rodzinę, przyjaciół, którzy mnie kochają i wspierają z wszystkich sił - za co im bardzo dziękuje. Dziękuje też wszystkim tym, dla których nie jestem obojętna. Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna.

Dziękuję za każdą otrzymaną pomoc


Poleć moją stronę
Zaloguj się, aby wysłać zaproszenie e-mail
Pomagają mi
www.stylistka87.bloog.pl

Darmowy Portal Edukacyjny

www.superplastus.blogspot.com

www.graficom.limanowa.pl

www.pomagamy.dbv.pl

www.muko.med.pl
www.radioessen.xt.pl

Natalia Stosik
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.